Україна і світ

Вакарчук вкотре відповів про плани на президентство: “Мені подобається тримати в напрузі”

Вакарчук вкотре відповів про плани на президентство: "Мені подобається тримати в напрузі"

Лідер українського музичного гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук 15 вересня котре відповів на запитання щодо участі у виборах президента у 2019 році. Окрім того, музикант дещо розповів про плани на своє політичне майбутнє.

Зазначимо, що Вакарчук відповів на питання британського журналіста Стіва Сакура у межах проведення 15-ї “Ялтинської європейської стратегії” в Києві.

“Не чекайте від мене ніяких гучних заяв. Люди ставлять питання про моє політичне майбутнє. 27 років ці політики займаються політикою, але що ми бачимо? Що вони тільки крадуть. Їхній лозунг мав би бути таким – “Нехай музиканти співають, а ми продовжуватимемо красти”. Скажіть, що мені в цій ситуації залишається робити?”, – традиційно завуальовано сказав Вакарчук.

Чи очікувати мене в політиці? Трішки потерпіть. Найважливіше – це не просто говорити серйозні гасла, а бути мудрими і прагматичними. Ми хочемо розпочати спілкуватись зі звичайними людьми. Треба слухати людей, але не думаю, що політики це роблять,
– додав лідер “Океану Ельзи”.

Зазначимо, що журналіст поставив пряме запитання Вакарчуку: “Коли Ви нам скажете, чи готові йти в президенти?”. На це музикант з усмішкою відповів наступне:

“Мені багато що подобається у музиці та житті, але найбільше – це тримати у напрузі. Я не можу приймати таке рішення, спілкуючись з журналістом”.

Дивіться відео про ймовірне президентство Святослава Вакарчука:

Зазначимо, що у ЗМІ давно ходять чутки про ймовірне балотування Святослава Вакарчука на пост президента України на виборах у 2019 році. Сам музикант жодного разу не підтверджував, але і не спростовував цієї інформації. Так, у червні Вакарчук укотре прокоментував чутки ймовірне президентство, заявивши, що жодній його відповіді все одно не повірять.

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close