Україна і світ

В Англії викрали трофей за перемогу на Tour de France-2018

В Англії викрали трофей за перемогу на Tour de France-2018

Британська команда Sky оголосила про крадіжку трофея престижної велобагатоденки Tour de France-2018.

У минулому сезоні гонщики цієї команди виграли всі три гонки Гранд Туру. Tour de France підкорився Герайнту Томасу, Vuelta – Саймону Єйтсу, а Giro d’Italia – Крісу Фруму. Після цього безпрецедентного успіху Team Sky почала демонструвати три трофеї по всій території Великобританії.

Однак, під час прибирання приміщення після виставки в Бірмінгемі трофей Томаса на деякий час залишився без нагляду і був вкрадений. Про це повідомляє прес-служба Sky.

В Англії викрали трофей за перемогу на Tour de France-2018
В Англії викрали трофей Тур де Франс

Також неприємний інцидент прокоментував і сам володар трофея Герайнт Томас, для якого нагорода була дуже важлива.

“Дуже сумно, що так сталося. Трофей не має великої цінності для його викрадача, але він вкрай важливий для мене і всієї нашої команди. Але найголовніше – це спогади від цього неймовірного літа, їх ніхто не зможе відняти”, – сказав він.

Що таке Tour de France?
Шосейна багатоденна велогонка, один з трьох гранд-турів. Найвідоміша і найпрестижна велосипедна гонка світу, що проводиться вже більше ста років у Франції. Неофіційна назва – “Велика петля”. Tour de France складається з 21-го етапу. Кожен етап триває один день. Кожен гонщик повинен закінчити етап, щоб його час було зареєстровано і накопичено.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close