Україна і світ

Уряд представить Верховній Раді проект бюджету-2019: якими будуть інфляція та ВВП

Уряд представить Верховній Раді проект бюджету-2019: якими будуть інфляція та ВВП

Верховна Рада 21 вересня заслухає представлення Кабінетом міністрів проекту державного бюджету на 2019 рік. Перед представленням проекту бюджету традиційно відбудеться година запитань до уряду.

Про це свідчить розклад засідань парламенту на 18-21 вересня.

Зазначимо, що у розкладі Верховної Ради на четвер, 20 вересня, стоїть розгляд питання про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії та про призначення на посади нових членів комісії. Планується також винести питання призначення суддів Конституційного суду.

Як заявив прем’єр Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду, плановий показник зростання внутрішнього валового продукту України на 2019 рік склав 3%. Прем’єр допускає, що в майбутньому прогноз може покращитися.

Гройсман також сповістив, що в проекті державного бюджету на 2019 рік закладено інфляцію на рівні 7,4%.

“На 2019 рік інфляція складатиме 7,4%, а ціни, якщо і будуть зростати, але не такими темпами, як раніше”, – заявив глава уряду.

Що таке ВВП? Валовий внутрішній продукт – головний індикатор економічного розвитку і найповніший показник сумарного обсягу виробництва товарів та послуг за певний період. Це один із найважливіших показників розвитку економіки.

Що таке інфляція? Надмірне, проти потреб товарообігу, збільшення кількості паперових грошей з наступним їх швидким знеціненням. Проявляється зростанням загального рівня цін та зниженням купівельної спроможності грошей.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close