Україна і світ

Ураган “Майкл” досягнув Флориди у США: моторошні фото і відео

Ураган "Майкл" досягнув Флориди у США: моторошні фото і відео

Потужний ураган “Майкл”, якого президент США Дональд Трамп назвав “монстром”, досяг штату Флорида, що на південному сході країни. На узбережжі зафіксували швидкість вітру до 250 кілометрів на годину.

Відповідні фото та відео руйнівного урагану публікують очевидці у соцмережах.

Раніше 24 Канал повідомляв, що ураган “Майкл” став найпотужнішим ураганом для Флориди. У зв’язку з цим, президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан у Флориді.

 

Як повідомили в американському Національному центрі протидії ураганам, зараз потужність буревію досягла 4-ої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона (шкала для вимірювання збитку від ураганів). Проте, ураган може сягнути найвищої, тобто 5-ої категорії, адже зафіксована швидкість вітру лише на два кілометри на годину поступається її силі.

Зазначається, що першим руйнівну силу стихії відчуло на собі місто Мексико Біч. Окрім того, фахівці застерігають жителів прибережних населених пунктів від небезпечних штормів, висота хвиль яких може сягати понад чотири метри.

Губернатор Флориди Рік Скотт назвав буревій “найстрашнішим штормом”, який штат переживав за останні сто років, та застеріг від “неймовірного руйнування” на узбережжі.

Загалом понад 375 тисяч жителів Флориди закликають евакуюватися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо, що шторм “Майкл”, який рухається до південного узбережжя США, посилився до урагану першої категорії. Слід зазначити, що на своєму шляху до США ураган “Майкл” вже вдарив по Мексиці та Кубі.

 

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close