Україна і світ

Удар по Росії: у США заговорили про нові санкції через отруєння Скрипалів

Удар по Росії: у США заговорили про нові санкції через отруєння Скрипалів

Державний департамент США нагадав Росії про другу частину санкцій, запроваджених через отруєння Скрипалів , і підкреслили, що нові заходи будуть “надзвичайно суворими”.

Про це сказала помічниця держсекретаря Маніша Сінгх під час слухань у Палаті Представників Конгресу США, передає Українська правда.

РФ не надала можливості США проінспектувати російські об’єкти щодо знищення хімічної зброї.

Кремль не надав гарантій незастосування хімічної зброї в майбутньому, що було умовою для незапровадження нових санкцій,
– підкреслила Сінгх.

“Ми плануємо ввести другу хвилю надзвичайно суворих санкцій в межах закону щодо контролю над хімічною та біологічною зброєю і забороною її використання”, – додала вона.

За її словами, запровадження санкцій заплановане на листопад 2018 року.

“Ми не можемо очікувати, що Путін і його корумповані прибічники змінять свою поведінку в Сирії, Україні та деінде, доки ми не доведемо, що можемо притягти його до відповідальності”, – заявив конгресмен Ед Ройс.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.
Після заяви Мей британський міністр безпеки Бен Воллес заявив, що кінцеву відповідальність за отруєння “Новачком” Скрипалів у Солсбері несе президент РФ Володимир Путін.
12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а вже 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close