Україна і світ

У Вірменії відкрили пам’ятник Тарасові Шевченку

У Вірменії відкрили пам'ятник Тарасові Шевченку

У Єревані відкрили перший у Вірменії пам’ятник українському поетові, художнику та національному символу України Тарасові Шевченку.

Про це інформує посольство України у Вірменії.

Після того, як пам’ятник Тарасу Шевченку в Єревані був відкритий, відбулася церемонія освячення монумента. У заході взяли участь українські дипломати і вірменські політики, представники української громади Вірменії та актив вірменської діаспори України, місцева інтелігенція.

У Вірменії відкрили пам'ятник Тарасові Шевченку
Відкриття пам’ятника у Єревані

“Відбулася церемонія освячення монумента. Творчий колектив Дніпро заспівав пісню “Реве та стогне Дніпр широкий”, а дівчата Єреванського ННІ ТНЕУ виконали композицію “Як у нас, на Україні”, – зазначається у повідомленні.

У Вірменії відкрили пам'ятник Тарасові Шевченку
Пам’ятник Тарасові Шевченку 

Під час урочистої церемонії з боку високих гостей пролунали щирі слова про важливість цього монументу в житті української діаспори Вірменії та Посольства України у Вірменії зокрема, його надзвичайного значення для поглиблення двосторонніх відносин між Україною та Вірменією в культурно-гуманітарній сфері, а також дружби між двома народами. 

На закінчення заходу до пам’ятника Кобзарю поклали квіти. 

Нагадаємо, у французькому місті Тулуза відкрили пам’ятник дочці київського князя Ярослава Мудрого Анні Ярославні, яка була видана заміж за французького короля Генріха I.

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close