Україна і світ

У США звинуватили Росію у брудних іграх на користь КНДР

У США звинуватили Росію у брудних іграх на користь КНДР

Державний секретар США Майк Помпео звинуватив Росію у спробі завадити виконанню санкцій проти Північної Кореї, що передбаченими резолюцією ООН.

Про це він заявив під час брифінгу для преси.

За його словами, Росія намагалася підірвати санкції Ради безпеки ООН щодо КНДР.

Як підкреслив очільник американського зовнішньополітичного відомтсва, відбувалося це шляхом спроби внесення поправок у доповідь комітету 1718, який відповідає за обмеження проти Пхеньяну.

Крім того, Помпео висловив сподівання на те, що відповідний комітет ООН збереже свою незалежність і не дозволить жодній країні переписати текст резолюції.

«Саме нинішня політика санкцій дозволила президенту Дональду Трампу переконати лідера КНДР Кім Чен Ина в необхідності повної денуклеаризації Корейського півострова», – наголосив Помпео.

До слова, раніше прес-секретар постійного представництва Росії в ООН Федір Стржіжовський зазаначав, що у доповідь групи експертів комітету 1718 було внесено поправки, на яких наполягала російська сторона, передає РБК.

«На цьому етапі не бачимо перешкод для поширення доповіді в Раді Безпеки ООН». Переконує він, додаючи, що від внесених коригувань «якість доповіді тільки виграла».

Також представник Кремля вважає, що ця ситуація ще раз наочно показала необхідність і важливість взаємодії групи експертів з державами-членами організації.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close