Україна і світ

У міноборони Туреччини заявили про завершення виведення важкого озброєння в Ідлібі

У міноборони Туреччини заявили про завершення виведення важкого озброєння в Ідлібі

Виведення важкого озброєння з демілітаризованої зони в сирійській провінції Ідліб станом наразі завершено.

Про це повідомила агенція Anadolu з посиланням на заяву міноборони Туреччини.

Сьогодні закінчено виведення важкого озброєння з демілітаризованої зони у Ідлібі. Ми продовжуємо вживати заходів в рамках сочинських домовленостей для забезпечення постійного миру в Ідлібі,
– заявили у міністерстві.

Раніше офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила на брифінгу, що понад тисячу бойовиків і близько ста одиниць техніки виведено з демілітаризованої зони в Ідлібі.

До цього агенція Anadolu повідомляла, що сирійська збройна опозиція завершила виведення важких озброєнь з демілітаризованої зони в Ідлібі. У той же час Генштаб збройних сил Туреччини, за інформацією агенції, направив до демілітаризованої зони в Ідлібі бронетехніку і озброєння, які будуть зайняті в патрулюванні території в рамках сочинських угод.

Що таке сочинські угоди?Це домовленості укладені 17 вересня 2018 року на зустрічі в Сочі між президентами Росії і Туреччини Володимиром Путіним та Тайєпом Ердоганом. Лідери країн домовилися створити уздовж лінії зіткнення сирійських військ і опозиції в Ідлібі демілітаризовану зону. Звідти повинні вивести важке озброєння, а саму зону контролюватимуть російські та турецькі військові патрулі.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close