Україна і світ

У Києві стартує 15-й форум Ялтинської європейської стратегії

У Мистецькому Арсеналі відбувається урочиста зустріч форуму Ялтинської європейської стратегії. На вечерю прийшла велика кількість чиновників, зокрема, народні депутати, міністри та віце-прем’єр-міністри.

Про це в ефірі 24 каналу розповіла кореспондентка.

Впродовж наступних двох днів говоритимуть про те, що буде з НАТО, з США, зокрема, з Україною та Європою. Також обговорюватимуть питання про те, якою буде Росія без Путіна, як зробити реформи, як побороти корупцію та якими будуть наступні покоління. 

На вечері був присутній голова САП Назар Холодницький. Він дав коментар щодо підозри Омеляну в незаконному збагаченні, пояснивши, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає від суду запобіжний захід у розмірі 5 мільйонів гривень, а не перебування міністра інфраструктури у слідчому ізоляторі.

“Ніхто не робить Омеляна виннним у вчиненні злочину. Це лише перша стадія процесу, де слідство розпочалося відносно однієї конкретної особи. У слідства є два місяці встановлені законом, для того, щоб зібрати всі докази і переконати прокурора про те, що провадження може бути скероване до суду. Тоді ж і буде встановлений вирок”, – наголосив Холодницький. 

Що таке “Ялтинська конференція”?Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. Започаткований у 2004 році, по 2013 рік Щорічні зустрічі YES проводились у Лівадійському палаці у Ялті. Після анексії Криму YES проходить у Києві. Участь у форумі беруть провідні світові політики, бізнесмени, мислителі. Зокрема, учасниками форуму в минулих роках були: Тоні Блер, Білл Клінтон, Реджип Таїп Ердоган, Даля Грібаускайте, Шимон Перес. Всі вони діляться на форумі цінними спостереженнями, поглядами та ідеями для України. Організатором заходу є Фонд Віктора Пінчука.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close