Україна і світ

У JPMorgan Chase зробили прогноз щодо нової фінансової кризи

У JPMorgan Chase зробили прогноз щодо нової фінансової кризи

Аналітики банківського холдингу JPMorgan Chase прогнозують, що нова фінансова криза станеться у 2020 році, одна щодо її тривалості жодних прогнозів спеціалісти не роблять.

Про це повідомила аналітична фінансова агенція Bloomberg.

Зазначається, що за даними дослідження фінансового холдингу JPMorgan Chase одним з сигнальних факторів стане те, що акції ринків, які розвиваються, втратять у ціні 48 відсотків, їх валюти – знизяться на 14,4 відсотка, американські акції впадуть до позначки у 22 відсотки, а ціни на енергоресурси знизяться до 35 відсотків. Однак автори дослідження наголошують, що ці показники не стануть надто болючими, особливо на тлі попередньої фінансової кризи у 2008 році, наслідки якої світові ринки відчувають до сьогодні.

Ці прогнози виглядають прийнятними в порівнянні з тим, що ми спостерігали у 2008 році. Вони навряд чи можуть викликати паніку, якщо врахувати середні показники під час попередніх рецесій і криз,
– пояснили експерти банку Джон Норманд і Федеріко Манікарді.

Експерти також прогнозують значні ризики нового краху на ринках через перехід до пасивного управління інвестиціями через індексні та біржові фонди, а також розвиток торгових стратегій, які засновуються на кількісному аналізі. Такі кроки суттєво послаблюють стійкість ринків перед великим падінням котирувань.

Аналітична фінансова агенція Bloomberg посилаючись на аналітичні дослідження японського банку Nomura наголошує на тому, що економіки держав із потенційно проблемними національними валютами, такі, як: Шрі-Ланка, Південно-Африканська Республіка, Аргентина, Пакистан, Єгипет, Туреччина і Україна або вже перебувають у валютній кризі, або схильні до неї.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close