Україна і світ

У Британії з’явився перший у світі міністр із запобігання самогубствам

У Британії з'явився перший у світі міністр із запобігання самогубствам

У Британії міністр охорони здоров’я Метт Хенкок визнав, що послуги з охорони психічного здоров’я є недофінансованими та недооціненими, тому він оголосив про призначення міністра профілактики самогубств.

Про це йдеться на сайті The Guardian.

10 жовтня у Британії відзначали День Всесвітнього дня психічного здоров’я, на якому Тереза ​​Май сказала, що забезпечення психічного здоров’я є необхідним, що вона й пообіцяла вирішувати, коли стала прем’єр-міністром.

Разом ми можемо це змінити. Ми можемо запобігти трагічним самогубствам, що забирає забагато життів. І ми можемо надати психічному добробуту наших дітей необхідний пріоритет,
– сказала Тереза Мей.

Цю посаду зайняла колишня міністерка охорони здоров’я Жаклін Дойл-Прайс. 

Дойл-Прайс у інтерв’ю BBC розповіла, що останнім часом психічному здоров’ю почали приділяли менше уваги, ніж фізичному. Тож вона повідомила, що головним пріоритетом нового міністерства будуть діти і підлітки, а також сім’ї, члени яких наклали на себе руки.

До слова, самогубства в Україні – поширине явище, причому останнім часом самогубців стає все більше. Чому так відбувається та як запобігти трагедіям? Про це ексклюзивно для 24 каналу розповів психолог Сергій Максименко.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close