Україна і світ

У “Борисполі” затримали терориста “Ісламської держави”: подробиці

У "Борисполі" затримали терориста "Ісламської держави": подробиці

Українські прикордонники затримали у київському аеропорту “Бориспіль” громадянина Таджикистану, який перебуває у розшуку за здійснення терористичної діяльності.

Про це інформує прес-центр Держприкордонслужби України.

На іноземця під час заходів прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерпол. 29-річний громадянин Таджикистану розшукувався таджицькими правоохоронними органами за здійснення терористичної діяльності,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що затриманий у 2016 році прибув до Сирії, де приєднався до терористичної організації “Ісламська держава”. В подальшому він проходив навчання у терористичному військовому таборі, де і став одним із найактивніших учасників цієї екстремістської організації.

Прикордонниками затримали іноземця та передали Нацполіції.

Що таке “Ісламська держава”? Це міжнародна терористична екстремістська організація. На березень 2015, мала контроль над територією з населенням 10 мільйонів осіб в Іраку і Сирії, і номінальний контроль над маленькими областями Лівії, Нігерії і провінції Нангархар в східному Афганістані. Група також діє або має філії в інших частинах світу, у тому числі – в Південній Азії. Військові дії місцевих сил проти ІД активно підтримує міжнародна коаліція країн Заходу на чолі зі США.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close