Україна і світ

У Білому домі прокоментували майбутню зстірч Дональда Трампа та Кім Чен Ина

У Білому домі прокоментували майбутню зстірч Дональда Трампа та Кім Чен Ина

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що другий саміт лідерів Сполучених Штатів та КНДР потребує підготовки.

США працює над тим, щоб очільник Білого дому Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ін зустрілися вдруге, передає “Голос Америки”.

“Ми працюємо над цим … Ми повинні зробити все, щоб обидва лідери опинилися в ситуації, в якій можна буде досягти значного успіху”, – сказав Помпео в інтерв’ю Fox News.

Проте перед цим багато чого потрібно зробити, щоб переконатися, що відповідні умови виконуються.

Нещодавно Кім Чен Ін написав листа президентові США Дональду Трампу, у якому нібито попросив про нову зустріч з ним. У листі йшлося про призначення нової зустрічі між лідерами.

“Головна мета листа – запросити вивчення про терміни нової зустрічі з президентом, і ми відкриті на цю тему, і вже перебуваємо в процесі координації з цього питання”, – прокоментували лист у Білому домі.

Нагадаємо, 12 червня у Сінгапурі відбулась перша зустріч між лідерами США та КНДР Дональдом Трампом і Кім Чен Ином. Лідери США та КНДР підписали важливу угоду, яка полягає у встановленні мирних відносин, звільненні полонених та спільній роботі над денуклеаризацією Корейського півострова.

Що таке денуклеаризація?

Це усунення ядерної зброї з визначених територій; створення зон, у яких заборонено виробляти, дислокувати та складувати атомну зброю.

Джерело Телеканал новини «24»
22.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close