Україна і світ

У Барселоні пройшов багатотисячні марші проти від’єднання від Іспанії

У Барселоні пройшов багатотисячні марші проти від'єднання від Іспанії

Десятки тисяч каталонців, які виступають за єдність з Іспанією, вийшли в на вулиці Барселони, щоб відзначити національне свято.

Про це повідомляє The Local.

Організатори заявили, що в демонстрації взяли участь близько 300 тисяч осіб. Муніципальна поліція озвучила менші цифри – 65 тисяч.

Люди пройшли центром Барселони тримаючи в руках прапори Іспанії та Каталонії. Також люди вітали короля Іспанії. Святкуючи прихід Христофора Колумба в Новий Світ. Ця дата, 12 жовтня, була оголошена національним днем ​​Іспанії в 1987 році.

Зазначимо, що нещодавні опитування показують, що прихильників і противників незалежності Каталонії приблизно однакова кількість. 

Нагадаємо, референдум щодо незалежності Каталонії був проведений 1 жовтня 2017 року і владою Іспанії був визнаний нелегітимним. Проведення волевиявлення супроводжувалось жорсткими діями поліції щодо його учасників.

26 жовтня 2017 року тодішній лідер Каталонії Карлес Пучдемон закликав парламент Каталонії прийняти рішення щодо незалежності. 27 жовтня 2017 року — Каталонія оголосила про свою незалежність від Іспанії.

Джерело Телеканал новини «24»
12.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Facebook
Close