Україна і світ

Турчинов домовився з засновником Google Ideas про кіберзахист під час виборів в Україні

Турчинов домовився з засновником Google Ideas про кіберзахист під час виборів в Україні

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зустрівся з засновником і виконавчим директором компанії Jigsaw (Google Ideas) Джаредом Коеном, членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру США.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Під час зустрічі Турчинов з Коеном обговорили питання кібернетичної та інформаційної агресії Росії. У цьому контексті сторони приділили увагу досвіду фахівців США та напрацюванням України, яка протистояла кільком найпотужнішим атакам зі сторони Росії.

Турчинов зазначив, що за досить стислий термін Україна значно посилила свої спроможності у питаннях кіберзахисту, та, за оцінкою експертів, досягла в цьому напрямку рівня багатьох країн Європейського Союзу. Водночас Секретар РНБО України додав, “що багато питань ще залишаються невирішеними, а тому необхідно ще багато зробити для забезпечення надійного кіберзахисту країни,
– сповістили в РНБО.

“Тому Україна зацікавлена в активній співпраці в цьому питанні з нашими стратегічними партнерами”, – зазначив Турчинов.

Коен у свою чергу зазначив, що інформаційні та кібератаки Росії спрямовані “у трьох напрямках” – на схід України, де тривають військові дії, на внутрішню дестабілізацію держави країни, руйнацію її політичної системи і компрометацію прозорих та чесних виборів, а також на дискредитацію репутації України у світі. За словами засновника Jigsaw, час це мотивувало його приїхати в Україну.

Сторони домовилися про системну співпрацю в питаннях забезпечення кіберзахисту та протидії інформаційній агресії, зокрема, зовнішньому втручанню під час проведення президентської та парламентської виборчих кампаній.

Що таке Jigsaw? Це технологічний інкубатор, створений Google. Він присвячений розумінню глобальних проблем та застосування технологічних рішень для “протидії екстремізму”, онлайн-цензури і кібератак, для захисту доступу до інформації.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close