Україна і світ

Трейлер до фільму “Аладдін” зірвав мережу: ефектне відео

Трейлер до фільму "Аладдін" зірвав мережу: ефектне відео

Кіностудія Walt Disney представила перший офіційний трейлер до фільму “Аладдін”. Екранізація всім відомої казки за лічені дні підкорила мережу: понад 2 мільйони людей переглянули ролик.

За сюжетом, вуличний злодій Аладдін, якого зіграв колоритний актор Мена Массуд, мріє стати принцом та одружитись з принцесою Жасмін. В цей час підступний Джафар намагається знайти чарівну лампу. Вона надійно схована у печері, а доступ до неї відкритій тільки одній людині – Аладдіну. Головний герой, нічого не підозрюючи, стає мішенню для лиходія. 

Однойменну казку екранізував режисер Гай Річі, що вже привернуло увагу кіноманів. Пригодницький мюзикл “Аладдін”, за словами представників Disney, буде амбіційним та нетиповим для казки. 

Вражає і зірковий склад фільму. Крім Мена Массуда, головні ролі зіграли Наомі Скотт та Вілл Сміт. Останній несподівано перевтілився в образ джина. Самі зйомки тривали з вересня 2017 року, тому автори кінострічки скрупульозно ставились до кожної деталі. Наразі завершується робота над фільмом. Прем’єра “Аладдіна” в Україні запланована на 23 травня 2019 року. 

Дивіться офіційний трейлер до фільму “Аладдін” (відео):

 

Джерело Телеканал новини «24»
12.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close