Україна і світ

Тому Харді – 41: найвідоміші ролі актора

Тому Харді – 41: найвідоміші ролі актора

Сьогодні, 15 вересня, голлівудський красень та відомий актор Том Харді святкує свій день народження. Артисту виповнюється 41 рік.

Знаменитий секс-символ Голлівуду Том Харді легко запам’ятовується своїми яскравими та харизматичними ролями у кіно. Тому пропонуємо згадати знамениті фільми з актором.

Найкращі фільми з Томом Харді: 

Легенда

Після цього фільму Том Харді отримав нагороду “Найкращий актор”. Він зіграв двох братів-близнюків Реджі і Ронні Крей, які стали культовими фігурами злочинного світу Великобританії 1960-х і очолювали найвпливовішу бандитське угрупування Іст-Енду.

 

Гострі Козирки

Актор зіграв лідер єврейського злочинного угруповання Алфі Соломонсі у кримінально-драматичному серіалі “Гострі козирки”. Герой Харді заснований на історії реального історичного персонажа.

 

Лок

Харді зіграв трудоголіка Івана Лока і за цю роль був номінований на премію британського незалежного кіно як найкращий актор.

 

Бронсон

Ще одну нагороду британського незалежного кіно в номінації “Найкращий актор” Харді отримав за роль Чарльза Бронсона. Цікаво, що для того, щоб зіграти Бронсона, актора набрав 19 кілограм для більш реального входження в образ найзнаменитішого і найжорстокішого в’язня Великобританії.

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close