Україна і світ

Томос для української церкви: Росія перейшла до дій гопників

Томос для української церкви: Росія перейшла до дій гопників

Звісно, ніякої чесної гри від Кремля очікувати не доводиться. Тим паче, коли мова йде про Україну, а якщо питання стосується релігії, то й взагалі залишається лише готуватись до роздмухування війни на всіх напрямках.

Російські спецслужби продовжують відчайдушну боротьбу із можливістю надання Томосу Українській православній церкві. Для цього вони вже обробляли членів Синоду Вселенського патріархату, погрожували, пропонували величезні гроші, але програли. Тоді вдалися до притаманної для себе поведінки гопника-рецидивіста, що бачить дівчину із айфоном у безлюдному провулку у нічний час.

У Москві розуміють, що після отримання автокефалії, вони втратять Україну у релігійному сенсі. А це – величезний політичний вплив та чималі гроші, які терористичні попи збирають у якості пожертв. Крім того, зруйнується вся розвинута церковна агентурна мережа, через яку роками вдало розколювали суспільство. Словом, удар по Росіі буде колосальний за своєю силою.

Спроби російських хакерів зламати сервери та комп’ютери представників Константинополя лише свідчать про намагання затягнути процес отримання автокефалії УПЦ, а також зібрати якомога більше даних про час передачі Томосу, щоб підготуватися до відповідних дій.

На думці у Гундяєва та Путіна – розграбувати все перед виїздом з українських церков та Лавр. Над цим щоденно та щонічно трудяться ювеліри УПЦ МП, які отримали наказ робити копії артефактів, що мають історичне для церкви значення.

Паралельно із цим представники РПЦ намагаються організувати заходи з вивезення святинь за кордони України. Звісно, цю місію не довірять священникам, бо до них на кордоні ставитимуться прискіпливо, а от на підкуп контрабандистів росіяни розраховують. За даними розвідки, представники російських спецслужб у рясах шукають професійних злочинців, що можуть відправити реліквії до Придністров’я та Криму. Звідти артефакти перевозитимуть до Москви. Оцінюють такий захід у мільйони доларів. Звісно, заради такого пограбування століття кремлівські терористи грошей не пожалкують.

Отже, незабаром із Лаври намагатимуться вивезти тони золота, мощі святих та інші цінні речі. Це нагадує побіг Януковича, тільки той просто хотів залишитися багатієм, а москальські попи мають лише одну ціль – залишити українську церкву ні з чим. Такий собі реванш по-російські.

Вивезти величезну кількість того, чим в УПЦ МП фактично незаконно користувалися увесь цей час планують під прикриттям “націоналістів”. За сценарієм, велика кількість молоді із українськими гаслами та смолоскипами має із “штурмом” прорватися до Лаври та влаштувати там “безлад”. Насправді наймані Новінським та компанією регіоналів тітушки (а кого ж ще відберуть на таку місію) просто зіграють роль руйнівників, на які потім спишуть і пограбування Лаври, і руйнування реліквій. А під шумок, вночі, з території установи виноситимуть артефакти.

То ж, працівники СБУ, бережіться “радикалів” та пильно слідкуйте за Лаврою та іншими установами УПЦ МП, а до прикордонників прохання не допустити вивезення історичних речей, які належать Україні.

Джерело Телеканал новини «24»
20.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close