Україна і світ

Світлану Тарабарову виписали з пологового будинку: перші фото

Світлану Тарабарову виписали з пологового будинку: перші фото

Українську співачку Світлану Тарабарову, яка нещодавно народила первістка, виписали з пологового будинку. У мережі з’явились перші кадри зіркової мами біля клініки.

Як відомо, співачка Світлана Тарабарова народила хлопчика в одній зі столичних клінік. Пологи відбулись у неділю, 9 вересня, о 23:25. Малюк з’явився на світ з вагою 3,760 кг та мав зріст 55 см.

Тепер щаслива зіркова мама покинула госпіталь та повернулась до свого дому. Зустрічав Світлану Тарабарову її чоловік – продюсер Олексій Бондар. Окрім цього, з появою первістка подружжя прийшли привітати їхні друзі, зокрема, телеведуча Соломія Вітвіцька. У дописі зірка розсекретила ім’я дитини. 

Зустрічали Івана зі щасливими батьками з полового! Зворушливі моменти, заплакана новоспечена матуся та бабуся,
– написала Соломія Вітвіцька, додавши чарівні фото. 

 

Новоспечена мама вийшла з пологового будинку у білій сукні вільного крою. Волосся Світлана Тарабарова сплела у буденну зачіску. З легким макіяжем та щасливими очима зірка дала перше інтерв’ю після народження сина. 

 

До слова, перебуваючи в шпиталі, Світлана Тарабарова презентувала тематичну пісню “Добре серце” У композиції артистка співає про новонароденого малюка та радість від материнства. 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close