Україна і світ

Сутички на мітингу у Бухаресті: поліція застосувала сльозогінний газ, – фото, відео

Під час мітингу діаспори у столиці Румунії Бухаресті стались сутички між учасниками акції та правоохоронцями.

Правоохоронці застосували сльозогінний газ проти учасників мітингу, пише “Укрінформ”.

Як пояснили у жандармерії Бухареста, правоохоронці були змушені вдатись до таких дій, “оскільки окремі учасники мітингу почали закидувати представників поліції і жандармерії різними предметами і пляшками”.

За даними прес-служби відомства, приблизно 25 осіб, в тому числі й поліцейські, зазнали травм. Двоє жандармів були доставлені в одну з бухарестських лікарень.

Сутички у столиці Румунії розгорілись під час спроб мітингувальників прорвати кордон поліцейських та увірватись в будівлю уряду.

10 серпня у Бухаресті відбувся багатотисячний мітинг проти правлячої в країні коаліції на чолі з Соціал-демократичною партією. У ньому взяло участь близько 10 тисяч людей, які приїхали не лише з інших регіонів країни, але з інших європейських країн – зокрема, Норвегії, Нідерландів та Іспанії.

Протестувальники озвучили свої вимоги, головною з яких є – не підривати основи незалежного правосуддя та не допускати до влади людей, які мають кримінальне минуле. Вони також вимагають відставки уряду та проведення дочасних парламентських виборів.

Джерело Телеканал новини «24»
10.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close