Україна і світ

Сурков пообіцяв бойовикам на Донбасі гроші: у Путіна заявили, що вперше про це чують

Сурков пообіцяв бойовикам на Донбасі гроші: у Путіна заявили, що вперше про це чують

Помічник президента Росії Владислав Сурков, якого називають “сірим кардиналом” Кремля, зустрівся з так званим “виконувачем обовязків голови “ДНР” Денисом Пушиліним. Сторони, зокрема, обговорили питання підготовки до “виборів” голови та “Народної ради “ДНР”, а також соціальні проблеми Донбасу.

Про це пише російська інформаційна агенція ТАСС. 

“Отримано гарантії підтримки з боку Росії у всьому, що стосується безпеки та підвищення рівня життя громадян. Найближчим часом буде ухвалено низку рішень гуманітарного характеру, які дозволять відчутно збільшити заробітну плату для багатьох груп населення. Стримування росту цін за деякими товарами першої необхідності також визнано пріоритетом”, – прокоментував, зі свого боку, перемовини з Сурковим Пушилін.

Щоправда, у Кремлі цю інформацію поки жодним чином не коментують. За словами речника російського президента Дмитра Пєскова, ви поки нічого щодо цього сказати не може.

“Ви знаєте, державна агенція ТАСС повідомляє дуже широкий спектр новин, і вам краще звернутися до експерта Олексія Чеснакова, який власне й першим повідомив про це, щоб він роз’яснив, звідки така інформація. Я вам нічого в офіційному плані щодо цього питання сказати не можу”, – зазначив він у коментарі УНІАН.

Крім того, Пєсков наголосив, що : “Кремль вітав би більш високий життєвий рівень на цій території, території, відкинутої Києвом у соціально-економічному плані”.

“Ви знаєте, що російська сторона постійно надає гуманітарну допомогу цим регіонам Донбасу та продовжуватиме цю практику, а в основному, хто та де підвищуватиме зарплати, нічого не можу сказати”, – констатував прес-секретар Путіна.

Нагадаємо, на думку блогера з ніком “Злой одессит”, Сурков найближчим часом перестане координувати дії окупантів на Донбасі

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close