Україна і світ

Суперник України в Лізі націй знайшов нового головного тренера

Суперник України в Лізі націй знайшов нового головного тренера

Головним претендентом на вакантну посаду головного тренера в збірній Чехії є 56-річний фахівець Ярослав Шильгави, який раніше очолював празьку “Славію”.

Футбольна асоціація Чеської Республіки проводить інтенсивні переговори з 56-річним фахівцем, які підходять до успішного завершення. Тобто, Ярослав Шильгави, найімовірніше, стане новим тренером збірної Чехії. Про це повідомляє авторитетне видання iSport.cz.

Ярослав Шильгави вже працював в національній команді в 2001-2009 роках в якості асистента головного тренера. Також фахівець керував на батьківщині празькою “Спартою”, “Кладно”, “Вікторією” (Пльзень), “Динамо” (Чеське-Будейовіце), “Слованом” (Ліберець), “Яблонцем” і “Дуклою”. Останнім його клубом була празька “Славія”.

Зазначимо, що найближчі ігри у рамках Ліги націй чехи проведуть зі словаками (13 жовтня в Трнаві) і командою Андрія Шевченка (16 жовтня в Харкові).

Напередодні стало відомо, що тренер збірної Чехії Карел Яролім покине свій пост. Сталося це після поразки від збірної України в Лізі націй. Останньою ж краплею став великий програш росіянам у товариському матчі.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close