Україна і світ

США планують виділити Європі величезну суму через небезпеку “мертвої хватки” Росії: деталі

США планують виділити Європі величезну суму через небезпеку "мертвої хватки" Росії: деталі

Сенатори США Кріс Мерфі і Рон Джонсон планують виділити 1 мільярд доларів для допомогти Європі в енергетичній сфері. Мета виділення коштів – з метою протидії впливу Росії та російському пануванню на енергоринку.

Про це повідомляє прес-служба сенатора Кріса Мерфі.

Законопроект “Акт про безпеку та урізноманітнення європейської енергетики” передбачає виділення 1 мільярда доларів для інвестицій в стратегічно важливі енергетичні проекти в країнах центральної та східної Європи з 2019 по 2023 роки. Мета законопроекту – нові засоби протидії російському впливу для США.

Ми правильно зробили, коли інвестували мільярди доларів у сферу оборони країн східної Європи, але давайте не забувати про небезпеку мертвої хватки, в якій Росія тримає Європу,
– заявив сенатор Мерфі.

Окрім того, автори законопроекту наголосили на необхідності політичної та дипломатичної підтримки з боку Державного департаменту США для забезпечення ефективності змін в енергетичній сфері.

Також пропонується фінансувати діяльність Агенції з торгівлі та розвитку США з метою технічної і практичної допомоги в реалізації цих проектів.

Нагадаємо, раніше сенат США схвалив проект “Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік”. У законопроекті передбачається виділити 500 мільйонів доларів для підтримки України у безпековій та оборонній сферах.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close