Україна і світ

Співак Роббі Вільямс вперше прокоментував появу третьої дитини

Співак Роббі Вільямс вперше прокоментував появу третьої дитини

Популярний співак Роббі Вільямс та його дружина Айда Філд вирішили втретє стати батьками. Дівчинку для зіркового подружжя народила сурогатна мама.

7 вересня щасливі батьки поділились з прихильниками новиною: на світ з’явилась їх третя дитина. Роббі Вільямс та Айда Філд назвали дівчинку Коко, чим зачарували мережу.

Досі співак не коментував поповнення в своїй сім’ї, однак через тиждень після народження дитини все ж вирішив поділитись ексклюзивною інформацією з журналістами The Sun. Роббі Вільямс відверто розповів, як змінилось його життя після появи дівчинки та чи не ревнують батьків до Коко двоє старших дітей подружжя – 5-річна Теодора та 3-річний Чарлтон. 

Вона (Коко, – 24 канал) найспокійніша дитина на світі. Діти прекрасно з нею ладнають і зовсім нас не ревнують,
– зазначив Роббі Вільямс. 

https://www.instagram.com/p/BnalTm2AlLo/?utm_source=ig_embed_loading

 

Окрім цього, артист розповів, що доглядати за третьою дитиною значно легше, аніж це було раніше. Все тому, що немовля може спати навіть тоді, коли поряд з нею граються двоє старших нащадків Роббі Вільяма.

“Коли з’являється перша дитина, ви робите все, щоб не потурбувати її сон, і дотримуєтеся повної тиші, щоб її не розбудити. З третім же все інакше: телевізор включений, діти грають, собаки гавкають, а дитина при цьому спить”, – додав Роббі Вільямс. 

https://www.instagram.com/p/Bj7AouCh2zQ/?utm_source=ig_embed_loading

 

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close