Україна і світ

Собчак не приїде до Києва на форум “Ялтинська європейська стратегія”: відома причина

Собчак не приїде до Києва на форум "Ялтинська європейська стратегія": відома причина

Журналістка та екс-кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак не приїде до Києва для виступу на форумі “Ялтинська європейська стратегія” (YES).

Про це повідомили організатори заходу в коментарі проекту Крим.Реалії від “Радіо Свобода”.

За словами організаторів, Собчак не зможе відвідати форум у зв’язку із хворобою. Проте водночас ім’я Ксенії Собчак досі можна побачити в розкладі виступів 15 вересня.

Наразі журналістка та політикиня не робила публічних заяв щодо свого виступу на форумі.

Нагадаємо, наприкінці травня 2018 року російська журналіста Ксенія Собчак повідомила, що їй особисто вдалось поговорити з українським політв’язнем Олегом Сенцовим.

Що таке “Ялтинська конференція”?Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. Започаткований у 2004 році, по 2013 рік Щорічні зустрічі YES проводились у Лівадійському палаці у Ялті. Після анексії Криму YES проходить у Києві. Участь у форумі беруть провідні світові політики, бізнесмени, мислителі. Зокрема, учасниками форуму в минулих роках були: Тоні Блер, Білл Клінтон, Реджип Таїп Ердоган, Даля Грібаускайте, Шимон Перес. Всі вони діляться на форумі цінними спостереженнями, поглядами та ідеями для України. Організатором заходу є Фонд Віктора Пінчука.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close