Україна і світ

Смертельна ДТП у Харкові: у справі можуть провести нову експертизу

Смертельна ДТП у Харкові: у справі можуть провести нову експертизу

У справі резонансної ДТП у Харкові можуть провести нову експертизу. Відповідне клопотання під час судового засідання подав адвокат Геннадія Дронова, котрий окрім Зайцевої, є обвинувачуваним у справі.

Захист чоловіка вимагає залучити нових експертів.

На думку адвокатів, якщо нарешті встановлять, із якою швидкістю рухався “Лексус”, статус Геннадія Дронова міг би змінитися: з обвинувачуваного на учасника, або навіть потерпілого. Рішення про нову експертизу судді мають винести на наступному засіданні.

Не було проведено жодної експертизи комплексно – по всім матеріалам і відеозаписам. Ось ми і хочемо, щоб суд надав в експертну установу всі наявні відеоматеріали, і тоді об’єктивно їх дослідити,
– сказав адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Адвокати Олени Зайцевої за нову експертизу, але іншу. Вони хочуть, аби ретельно вивчили саме момент перед зіткненням її автівки з машиною Дронова. Саме він спричинив ДТП, впевнені вони.

Що саме стало причиною перекидання автомобіля “Лексус”? Адже внаслідок цього перекидання і сталися всі жахливві наслідки, які ми маємо. Зазначу, що саме внаслідок перекидання, а не виїзду на тротуар,
– ствердив адвокат Олени Зайцевої Євген Мельниченко.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові трапилась смертельна ДТП за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок аварії на місці загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт, водієм Volkswagen Touareg був Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close