Україна і світ

Смерть репера Мак Міллера: у ЗМІ з’явились нові деталі трагедії

Смерть репера Мак Міллера: у ЗМІ з'явились нові деталі трагедії

Популярний американський репер Мак Міллер помер у віці 26 років. Трагедія сколихнула весь шоу-бізнес, а правоохоронці продовжують розслідувати раптову смерть артиста.

Як відомо, 7 вересня з’явилась інформація, що у Каліфорнії помер репер Мак Міллер (справжнє ім’я Малкольм Джеймс Маккормік). Тіло артиста знайшли в його будинку, що в долині Сан-Фернандо. Під час обшуку помешкання правоохоронці виявили розсипаний білий порошок, відтак слідчі припустили, що причиною смерті співака стало передозування. Наразі у поліції чекають результати розтину, що може тривати до 6 тижнів. 

Портал TMZ з’ясував нові деталі смерті Мак Міллера. Так, інсайдери в правоохоронних органах розповіли журналістам, що співака знайшли вже після смерті. Коли поліцейські приїхали до помешкання, тіло репера пролежало в спальні упродовж багатьох годин. Медики тільки констатували смерть артиста. Наразі ж не розголошують, хто виявив загиблого Малкольма Маккорміка. 

Виклик бригади швидкої допомоги зробила людина, яка заявила, що в співака стався серцевий напад. Очевидно, вона не розуміла, що Мак Міллер був уже мертвий,
– розповів інсайдер. 

Окрім цього, правоохоронці дізнались, що в ніч перед загибеллю Мак Міллера в його будинку відбулась гучна вечірка. Друзі репера були в маєтку майже до ранку. 

Поліцейські підозрюють, що будинок Мак Міллера добре почистили перед тим, як викликали службу порятунку. У помешканні було виявлено лише невелику упаковку білого порошку. Відтак інсайдер заявив, що друзі репера позбулись значної партії наркотиків, яку вживали під час вечірки. 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close