Україна і світ

Смерть дівчинки від отруєння в таборі “Славутич”: хто має понести кримінальну відповідальність

Смерть дівчинки від отруєння в таборі "Славутич": хто має понести кримінальну відповідальність

Батьки Маргарити Лукашук, яка померла внаслідок отруєння йогуртом у дитячому таборі, вже подали на табір “Славутич” до суду.

Про це розповіла адвокат родини Лукашук Оксана Соколовська у прямому ефірі 24 каналу.

“Враховуючи те, що все-таки основні вимоги батьки померлої дівчинки пред’являють саме до посадових осіб табору “Славутич” та до головного лікаря, то всю кримінальну відповідальність мають нести саме посадові особи”, – наголосила адвокат.

Що стосується тренера школи Дерюгіної, то, на мою думку, вона не доклала необхідних зусиль, для того, аби своєчасно надати першу медичну допомогу дівчинці,
– сказала Соколовська.

За її словами, що стосується цивільних або адміністративних позовів, то їх у потерпілої сторони немає, але можливо вони будуть заявлені протягом найближчого часу.

Адвокат також зазначила, що в адміністративному суді Києва вже розглядається позов Держспоживслужби щодо невиконання приписів про зупинення діяльності харчоблоку табору. “Проте, засідання призначено лише на жовтень, а це в свою чергу унеможливлює будь-яким чином зупинити діяльність табору “Славутич” та заборонити їм приймати й надалі дітей на відпочинок”, – додала вона.

Нагадаємо, 2 липня на Київщині у приватному дитячому таборі “Славутич” трапилося масове харчове отруєння дітей: 12 дітям стало погано, а 1 дитина впала в кому. А вже 12 вересня в лікарні “Охматдиту” померла 8-річна дівчинка Маргарита, яка декілька місяців пролежала в комі.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close