Україна і світ

Скоєно напад на суддю, що веде справу про вбивства на Майдані

Скоєно напад на суддю, що веде справу про вбивства на Майдані

Увечері 14 вересня у Києві невідомий сильно побив суддю Святошинського районного суду столиці Сергія Дячука. Сталося це біля його власного будинку.

Відповідна інформація з’явилася на сайті Ради суддів України.

Як підкреслюється, правоохоронцям нападника затримати не вдалося, натомість суддю було госпіталізовано до однієї з лікарень Києва.

“Попередньо, напад зловмисника на нього, Сергій Дячук пов’язує з професійною діяльністю, про що свідчать погрози розправитися з суддею тв вислови, що повторюють риторику людей, які є невдоволеними тими рішеннями, які судді ухвалюють, та закликають до розправи над суддями”, – зазначають у Раді суддів.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі деталі, а інформацію про інцидент внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом хуліганства (дії, які було вчинено із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для завдання тілесних ушкоджень).

Додамо, що за словами голови Ради суддів України Олега Ткачука, це випадок буде предметом обговорення на засіданні органу, що відбудеться 17 вересня 2018 року в Одесі.

Що відомо про суддю Сергія Дячука? Під його головуванням та за участю суду присяжних відбуваються слухання справи про вбивства людей на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Наразі у цій справі фігурують 157 потерпілих і понад 500 свідків, натомість на лаві підсудних перебувають п’ять екс-службовців київського полку “Беркут”: їх звинувачують у масовому вбивстві протестувальників, а також у вчиненні терористичного акту. 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close