Україна і світ

Скандал з арт-витівкою Бенксі: у мережі запустили флешмоб з порізаними шредером картинами

Скандал з арт-витівкою Бенксі: у мережі запустили флешмоб з порізаними шредером картинами

Остання витівка художника Бенксі вразила весь світ, після чого користувачів мережі почали публікувати інші відомі картини, нібито порізані шредером.

Картину “Дівчина з кулькою” 5 жовтня продали на аукціоні Sotheby’s за 1 мільйон фунтів. Однак, коли ведучий аукціону стукнув молотком і оголосив про продаж – картина почала сама себе шматувати на тоненькі смужечки. 

Після чого, за словами мистецтвознавців, арт-витівка художника збільшила вартість картини вдвічі, тепер ціна картини – 2 мільйони фунтів.

До слова, картина “Дівчинка з кулькою” – одна з найвідоміших робіт Бенксі. Її було написано у 2006 році аерозольними та акриловими фарбами у єдиному екземплярі. Спершу картину оцінювали в 250-400 тисяч доларів, але протягом аукціону її вартість сягнула позначки у 860 тисяч фунтів (з різними додатковими виплатами – 1 мільйон фунтів).

У мережі розпочався флешмоб: користувачі публікують фото інших знаменитих картин, нібито порізані шредером.

View this post on Instagram

Banksy, thanks for giving me an idea. #banksy

A post shared by shusaku takaoka (@shusaku1977) on

 

Хто такий Бенксі?Відомий вуличний художник, чиє справжнє ім’я не знає ніхто. Ймовірно, його звати Роберт або Робін Бенкс, і народився він в англійському місті Бристолі. 44-річний чоловік є відомим андерграундним художником графіті, політичним активістом і режисером.

Бенксі організував безліч виставок по всьому світі, а його скандальні графіті, які торкаються найрізноманітніших політичних і соціальних тем, стають об’єктами світового обговорення.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close