Україна і світ

Ситник згадав про ковдру Насірова і сказав, що робитиме, якщо Луценко підпише йому підозру

Ситник згадав про ковдру Насірова і  сказав, що робитиме, якщо Луценко підпише йому підозру

Директор НАБУ Артем Ситник запевнив, що, у разі оголошення йому підозри, за посаду триматись не буде і на лікарняний йти не збирається.

Напередодні в ефірі одного з телеканалів генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував, що найближчим часом буде оголошено підозру директору НАБУ Артему Ситнику.

В ексклюзивному інтерв’ю в ефірі 24 Каналу Ситник спрогнозував свої дії, якщо вранці у понеділок йому таки принесуть повідомлення про підозру: “Буду вичитувати – що ж робити”.

“Якщо генеральний прокурор вважає, що він зібрав докази проти мене, хай підписує ту підозру, я за свої дії з погляду кримінального кодексу повністю спокійний. Але відкидати, чи він це зробить, чи ні – я не можу,
– зазначив гендиректор НАБУ.

На пряме запитання “Чи ви готові піти?” Ситник відповів ствердно.

“Звичайно! Я не буду бігати в істериці і кричати, що це все неправильно… Стан здоров’я ще дозволяє мені виконувати свої повноваження, на відміну від окремих підозрюваних, коли окремі підозрювані звинувачували детективів НАБУ, що тому, що вони підкинули ковдру”, – сказав Ситник, очевидно, маючи на увазі справу екс-очільника ДФС Романа Насірова.

Відео повного інтерв’ю – дивіться тут.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close