Україна і світ

Щурячий біг: наближені до Путіна натовпом тікають в одну з країн ЄС

Щурячий біг: наближені до Путіна натовпом тікають в одну з країн ЄС

Російська “Новая Газета” опублікувала підсумки розслідування зв’язку кремлівських еліт і Угорщини. Журналісти з’ясували, що наближені до Путіна бояри пачками подають документи на отримання угорської посвідки на проживання, а потім – і громадянства “бездуховної Європи”.

Про це у своєму відеоблозі “Безумный мир” розповів Іван Яковина.

“Ця країна, нагадаю, входить в жахливий Європейський Союз (або “гейропейскій”, як його називають любителі духовних скріп). Але головне – вона є активним учасником блоку НАТО, яким в Росії лякають маленьких дітей”, – зазначив журналіст. 

Список там величезний, імена вам нічого не скажуть, але я тут перерахую лише деякі посади: Колишній заступник голови держкорпорації “Росатом”, депутат Держдуми від КПРФ, ще один колишній депутат Держдуми, радник волгоградського губернатора, гендиректор державної авіакомпанії “Перемога”, член правління ” Газпром нафти “, колишній сенатор і так далі, і так далі. Непогано, так?
– розповів Яковина.

Окрім цього, він наголосив, що найцікавіше в тому списку – діти Сергія Наришкіна. А це, між іншим, не хто інший як директор Служби зовнішньої розвідки РФ.

Уявляєте собі: діти головного російського шпигуна, зібравши своїх домочадців і пожитки, намагаються будь-яким чином скоріше звалити геть із країни, яку ніби як захищає їх татусь. Вони-то вже точно знають, що насправді відбувається в російській політиці і економіці,
– припустив журналіст.

Яковина підкреслив, що “з корабля побігли самі жирні і найобізнаніші щури”. “Їм зовсім не хочеться опинитися в одній клітці з Золотовим або його головорізами-беззаконниками”, – додав він.

Відео повного випуску відеоблого Івана Яковина “Безумный мир” за 12 вересня 2018

 

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close