Україна і світ

Що це було. Чому в Україні хочуть повернути схеми екс-президента Януковича

Про нового в. о. голови ДФС Олександра Власова та про те, що буде відбуватись в українській митниці – у програмі “Що це було” розповів голова громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області Віктор Берестенко.

– З тих пір, як Власов очолив одеську митницю, всі схеми які були в часи Януковича – повернулися. Побори з бізнесу, тиск, складання неугодних протоколів, гонитва, кадровий склад під себе для оформлення контрабандистів. 

– Коли відсторонили Януковича, у нас була надія, що це все було в минулому. Зараз знову хочуть повернути схеми екс-президента України. Це схеми за заниженими митними цінами. Власов буде виконувати будь-які брудні команди своїх патронів. Він не здатен розібратися в тому, що відбувається на митному посту.

– Із 2014 року ситуація на одеській митниці покращувалася лише за керівництва. Зараз митниця доведена до стану ще гіршого, ніж була до 2014 року. Конфіскованими на митниці товарами торгують по всій країні. Це системний бізнес. Зараз на одеській митниці реалізується понад 20 різних схем, які є у актах перевірки ДФС. Західні партнери нажахані проблемами української митниці. Вони не можуть повірити в те, що у нас відбувається.

Більше – дивіться у програмі.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close