Україна і світ

Селена Гомес потрапила в психіатричну лікарню

Селена Гомес потрапила в психіатричну лікарню

Американська співачка Селена Гомес потрапила в психіатичну лікарню через емоційний зрив. Спочатку вона перехвилювалася через зниження кількості лейкоцитів у крові, а вдруге – через відмову лікарів виписувати її з медичного закладу.

Про це повідомляють у TMZ.

Після операції на трансплантацію нирки від своєї подруги Франсії Райс у 2017 році, Селена почала ретельно стежити за своїм здоров’ям. Але в кінці вересня, коли вона прийшла у звичайну лікарню в Лос-Анджелесі, вона надто перехвилювалась через зниження кількості лейкоцитів у крові. Це був її перший емоційний зрив за довгий час.

Селена Гомес потрапила в психіатричну лікарню
Селена Гомес потрапила в психіатричну лікарню

Лише через кілька тижнів вона знову була госпіталізована через незадовільні результати аналізів крові. Вона хотіла виписатись з лікарні самостійно, але лікарі відмовилися її відпускати, через що і трапився її другий емоційний зрив. Селену Гомес одразу перевели до психіатричного відділення, де вона повинна пройти діалектичну поведінкову терапію – метод, який знижує ризики інтенсивної емоційної реакції і суїцидальної поведінки.

Нагадаємо, що вперше про проблеми з психічним здоров’ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов’язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібер та хвороба під назвою “вовчок”, через яку вона була змушена погодить на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close