Україна і світ

Саудівська інвестиційна компанія придбала агрохолдинг “МРІЯ”

Саудівська інвестиційна компанія SALIC придбала одне з найбільших сільгосппідприємств України – агрохолдинг “МРІЯ”.

Договір про купівлю-продаж всіх активів сторони підписали в присутності Президента. На думку експертів, ця угода стала вкрай важливою для розвитку нашої економіки та продемонструвала готовність іноземних інвесторів вкладати гроші в український бізнес.

Великий гарний сигнал для всього аграрного ринку, для аграрних інвесторів, що ситуація змінюється. Україна – правова держава, що захищає акціонерів. В Україні можна працювати, потрібно працювати і потрібно інвестувати,
– зазначив міністр аграрної політики 2014-2016 рр. Олексій Павленко.

Для самого агрохолдингу такий крок став завершальним етапом виходу з кризи. У 2014-му агрохолдинг “МРІЯ” оголосила про технічний дефолт через борг у понад мільярд доларів. Врятувати компанію дозволила процедура реструктуризації. Тепер, разом з новим інвестором, агрохолдинг планує вийти на новий рівень виробництва.

“У нас з’являється стабільність і велика перспективність в майбутнє. Ми будемо інвестувати в такі речі як техніка. Якісніше насіння, краще засоби захисту і добрива. Ми будемо досягати кращих показників у секторі”, – сказав генеральний директор агрохолдингу “МРІЯ” Саймон Чернявський.

Компанія “МРІЯ” ідеально підходить під інвестиційні критерії SALIC UK, а наші інвестиції забезпечать довготривалу рентабельність виробництва сільгосппродукції,
– пояснив голова правління SALIC UK Халіб Алабуди.

Агрохолдинг “МРІЯ” нині обробляє близько 150 гектарів землі в 6-ти областях Західної України. Спеціалізується на вирощуванні пшениці, рапсу, соняшників, картоплі тощо.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close