Україна і світ

Сару Джесіку Паркер звинувачують в крадіжці прикрас: актриса все заперечує

Сару Джесіку Паркер звинувачують в крадіжці прикрас: актриса все заперечує

Голлівудська актриса та зірка серіалу “Секс і місто” Сара Джесіка Паркер нещодавно потрапила в неприємну ситуацію, коли елітний ювелірний бренд Kat Florence звинуватив її у крадіжці прикрас. Представник зірки заперечив усі заяви, однак в компанії вкотре звинуватили актрису.

Про це повідомляють на Us Weekly.

У квітні 2018 року британський ювелір Кет Флоренс звинуватила Сару Джесіку Паркер у недостатній підтримці спільної лінії прикрас “Sarah Jessica Parker D-Flawless Diamond”, випущеної у 2016 році. Тоді актриса заробила 7,5 мільйона доларів, але не виправдала прибуток колаборації. Згідно з умовами контракту, Паркер повинна була носити прикраси з колекції на зйомках, під час інтерв’ю та інших публічних заходів, але через завантаженість графіку актриса була зовсім не активною.

Також в компанії бренду заявили, що Сара досі не повернула їм прикраси загальною вартістю 150 тисяч доларів, надані для зйомки рекламної кампанії, хоча вже пройшло два роки. Адвокат Паркер, Іра Шрек, лише зараз заявила, що всі звинувачення ювелірного бренду – “абсолютна брехня”.

Це абсолютна брехня. Сара Джесіка Паркер підписала контракт з Kat Florence, згідно з яким всі прикраси могли залишатися в її розпорядженні для того, щоб вона вийшла в них у світ. Сара Джессіка Паркер – чесна людина, не здатна на такі вчинки. Вона ніколи не брала собі чужі речі,
– йдеться в коментарі адвоката.

У свою чергу бренд Kat Florence відреагував на заяву представниці Паркер та прокоментував, що сережки вартістю 40 тисяч доларів і кільце за 27 тисяч були видані актрисі лише на два місяці, але не на два роки, як про це говорить адвокат.

Сару Джесіку Паркер звинувачують в крадіжці прикрас: актриса все заперечує
Сара Джесіка Паркер і Кет Флоренс

“Згідно з нашою початковою угодою, місіс Паркер могла залишити собі деякі ювелірні вироби на кілька місяців, щоб мати можливість вийти в них у світ. Ми обговорили це і задокументували в березні 2016 року. Через два роки прикраси нам ніхто не повернув. Ми наполягаємо на тому, що якщо місіс Паркер хоче залишити прикраси собі, вона повинна виплатити нам їх вартість”, – підсумували у заяві марки Kat Florence.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close