Україна і світ

“Самопоміч” братиме участь у президентських та парламентських виборах, – Садовий

"Самопоміч" братиме участь у президентських та парламентських виборах, – Садовий

За словами лідера партії “Об’єднання “Самопоміч”, мера Львова Андрія Садового, політична сила братиме участь в президентських і парламентських виборах, які відбудуться в 2019 році, однак ім’я кандидата на президентських виборах буде оголошено пізніше.

Про це Садовий повідомив журналістів в кулуарах Ялтинської європейської стратегії в п’ятницю, 14 вересня.

“Самопоміч” буде приймати участь у виборах – і президентських, і парламентських,
– сказав мер Львова.

Як зазначає “Інтерфакс-Україна”, згодом в коментарі агентству щодо потенційної кандидатури на виборах президента від політсили, Садовий зазначив, що “не кожен готовий сісти на електричний стілець”.

“Як кожна європейська партія, ми повинні мати декількох кандидатів – і на президента, і прем’єра. Ми сьогодні шукаємо гідних кандидатів на (посади, – 24) міністрів від “Самопомочі”, – додав очільник політсили.

Також він зазначив, що якщо б у свій час президент України погодився з пропозицією “Самопомочі” і підтримав призначення Генерального прокурора України Оксана Сироїда, то “ми мали б кардинально іншу ситуацію у країні”.

Він також додав, що на парламентських виборах необхідно координуватись з іншими політичними силами, однак не уточнив, з якими саме. На уточнююче запитання про відповідь Анатолію Гриценку на його пропозицію щодо об’єднання, Садовий сказав: “Він мені ці пропозиції робить останній рік … Без коментарів”.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close