Україна і світ

Росія погрожувала використати ядерну зброю та попереджала про війну у Європі

Росія погрожувала використати ядерну зброю та попереджала про війну у Європі

Під час перших днів президентства у США Дональда Трампа Кремль надіслав погрози тодішньому очільнику Пентагону Джеймсу Меттісу, що за певних умов вони можуть застосувати ядерну зброю.

Про це мовиться у книзі “Страх. Трамп у Білому домі” американьского журналіста Боба Вудворда, передає ресурс The Businnes Insider.

Як підкреслюється, у Росії зазначили, що ядерну зброю буде застосовано у разі війни у Європі.

На переконання Вудворда, мається на увазі потенційний конфлікт у країнах Балтії (Латвії, Литві та Естонії), що свого часу були частиною СРСР і мають тісні зв’язки з Росією, оскільки та шукає від кінця холодної війни шукає зручну нагоду, аби встановити там вплив. Відтак, Меттіс почав розглядати агресора, як одну з основних загроз Сполученим Штатам.

За словами, автора вищезазанчене попередження Кремль зробив незадовго до літа або влітку 2017 року, коли Трамп активно наполягав на скасуванні ядерної угоди щодо Ірану.

Нагадаємо, раніше голова МЗС Павло Клімікін заявляв, що Кремль має намір розчленувати Україну. За його словами, стратегія Росії полягала в постійному підвищенні ставок, тоді як західна стратегію здебільшого було спрямовано на зниження ставок.

Крім того, Президент України Петро Порошенко зауважив, що мета східного сусіда-агресора – окупувати Азовське море.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close