Україна і світ

Росія має встановити мир в Україні – Курт Волкер

Постійний представник США в НАТО Курт Волкер висловив позицію своєї країни з приводу війни на Донбасі і конфлікту в Азовській акваторії.

Росія має встановити мир в Україні – Курт Волкер

На 15-й Ялтинській європейській стратегії з прес-конференцією виступив постійний представник США в НАТО і спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

– Уряд Сполучених Штатів дуже зацікавлений в тому, щоб в Україні був мир. Цей мир має встановити Росія і ми будемо цьому сприяти.

Росія має встановити мир в Україні – Курт Волкер

Росія наполягає на тому, щоб ми вели перемовини з так званими “народними республіками”, хоча фактично ними керує Росія. США, Франція і Україна цілеспрямовано працюють разом для того, щоб вирішити це питання, однак тут не все залежить від нас.

Ми підтримуємо проведення законних демократичних місцевих виборів в так званих “народних республіках”. Це має бути зроблено через об’єднання миротворчих сил ООН.

Вбивство Олександра Захарченка підкреслює те, що на Донбасі потрібен мир. Поки там продовжується окупація – буде дуже небезпечно. Росія продовжує тиснути на Україну і продовжує гарячу фазу конфлікту. ОБСЄ документує, що кожні три дні вбивають українського солдата.

Якщо ви воюєте за свою власну територію на своїй території – цього не прийме уряд жодної країни. Нам потрібно зробити все, щоб були впроваджені Мінські умови і повернути Україні їх території.

Президент Барак Обама забороняв поставляти в Україну летальну зброю, однак нове керівництво США це робить. Ми готові проговорити з Україною, які в них є проблеми, і будемо надавати фінансування для їх вирішення. Це буде просто як нормальний бізнес для нас.

Читайте:

Трішки потерпіть. Вакарчук – про політичну кар’єру

Тимошенко розповіла, як понизить ціни на газ, працюючи з МВФ

Російські солдати гинуть на сході України – Кондоліза Райс

В Європі є багато голосів за те, щоб зняти санкції з Росії і нам важко буде утримувати цей аргумент. Якщо Україна буде виконувати частину своїх Мінських угод, то зробити це буде легше, але ми працюємо над тим, щоб залишити санкції для Росії.

Азовська акваторія

Декілька днів тому Держдепартамент робив промову з приводу Азовської акваторії. Ми гадаємо, що присутність російських військових там – це дуже небезпечний військовий крок з їх сторони.

Джерело ФАКТИ. ICTV
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close