Україна і світ

Родичі сепаратистів “ЛНР” беруть участь в ліквідації стратегічного українського підприємства

Родичі сепаратистів "ЛНР" беруть участь в ліквідації стратегічного українського підприємства

Компанія “Юридична фірма “Правовий аспект груп”, яка супроводжує ліквідацію миколаївського суднобудівного заводу “Океан”, що має для України стратегічне значення, пов’язана з “заступником міністра оборони” так званої “ЛНР” Володимиром Надаєнко (внесений в базу миротворця і знаходиться в розшуку).

Засновники і керівники ПП “Юридична фірма “Правовий аспект груп” – сини і невістка Володимира Надаєнко. Спільно з ліквідатором ПАТ “МСЗ Океан” Іриною Сербін, вони беруть участь у рейдерській схемі, мета якої – розпродати по частинах виробничий і майновий комплекс підприємства за ціною в 12 разів нижче ринкової.

Про це йдеться в зверненні профспілки підприємства, текст якого є в розпорядженні редакції “Капитал”.

Як зазначають члени профспілки, за допомогою незаконних махінацій злочинна група зробила ПрАТ “МСЗ Океан” боржником і, на підставі цього, почала ліквідацію підприємства. При цьому основного акціонера і фактичного власника заводу “Океан” компанію “Зонел Оперейшінз Лімітед”, а також членів профспілки і співробітників, які фактично створили завод “Океан”, зловмисники позбавили доступу до підприємства. Зараз вони роблять все можливе, щоб власник не міг відновити контроль над заводом і перешкодити знищенню унікального виробничого комплексу.

У 2012 році (при курсі 8 грн за 1 долар) завод оцінювали в 6 млрд 134 млн грн. Ліквідатори виставили його на аукціон за ціною 1 млрд 818 млн грн. При цьому, 1,4 млрд грн піде на погашення фіктивної заборгованості, яку рейдери створили штучно. І тільки 418 млн грн піде на погашення зобов’язань перед реальними кредиторами. У разі успішної ліквідації підприємства прибуток компанії, пов’язаної з сепаратистами, може досягти 180 млн грн,
– наголошується в заяві профспілкової організації.

На думку працівників підприємства, дії ліквідатора Ірини Сербін, яка співпрацює з ПП “Юридична фірма “Правовий аспект груп”, потрапляють під дію ст. 14 Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового ураження”.

Власник ПрАТ “МСЗ Океан” вже звернувся в Генпрокуратуру України і СБУ із заявою про фінансування тероризму ліквідатором Іриною Сербін, підкреслюється в заяві.

Родичі сепаратистів "ЛНР" беруть участь в ліквідації стратегічного українського підприємства

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close