Західноукраїнський інформаційний портал

П`ять областей, десять розбоїв та тридцять мільйонів гривень. У Чернівцях затримали групу осіб, які нападали на «валютників» (ФОТО)

Вчора у центрі Чернівців було гаряче. П`ять нарядів поліції затримували кримінальне угруповання, яке займалося розбоями валютників. Мало того, зловмисники опиралися та відбивалися битами під час затримання.

За інформацією поліції, п`ятеро осіб, які були раніше судимі, займалися нападами на людей, які мали відношення до валютних операцій. Такі розбої зловмисники робили не лише у Чернівцях, а й у Тернопільській, Вінницькій, Житомирській та Львівській областях. Загалом, злочинці встигли здійснити десять розбоїв та заробити таким чином більше 30 мільйонів гривень.

А 10 жовтня Чернівцях їх було затримано під час вчинення чергового нападу на чоловіка, який займався валютними операціями.

Також стало відомо, що злочинна група діяла організовано за чіткими вказівками свого організатора. Так, спершу вони відслідковували жертву, стежили за його буденними справами, а вже потім нападали. При цьому вони використовували кастети, газові балончики, молоток та підстолети. Авто завжди обирали на іноземних номерах.

Так, вчора, під час нападу на “валютника” у Чернівцях, злочинці зламали потерпілому щелепу. Також, під час затримання зловмисники чинили опір. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. Затриманим загрожує до п`ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Фото Нацполіція

Читайте також: У центрі Чернівців серед білого дня влаштували стрілянину. Є поранені (ФОТО)

Читайте також: Огляд останніх новин Чернівців

Читайте також: Кримінал в Україні

Джерело: Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
2018-10-11 09:48:04

ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close