Україна і світ

Путін думає, що зумів всіх обдурити, – Яковина

Путін думає, що зумів всіх обдурити, – Яковина

Володимир Путін впевнений, що виступ в ефірі пропагандистського телеканалу RT підозрюваних в отруєнні Скрипалів Боширова і Петрова всіх переконало, що Росія тут ні до чого, що ці двоє були звичайними туристами. Але все якраз навпаки.

Про це у своєму відеоблозі “Безумный мир” розповів Іван Яковина.

“Загалом, нагромадження абсурду і божевілля в цьому інтерв’ю навіть для мене, ведучого, було надмірним. Я спочатку просто не міг зрозуміти: кого за це покарають? На чию хвору голову прийшла ідея випустити перед телекамери двох цих бовдурів. Ну ясно ж, що це навіть не агентурні розвідники, а прості виконавці вбивства, якісь силовики, напевно. Вони просто брехати не вміють. Пускати їх в телевізор – це фактично визнання провини”, – сказав Яковина.

За його словами, спершу весь світ був шокований та оторопів, а потім дружньо почав реготати.

“Направду тупішого та веселішого вже давно нічого не було. У цій історії тільки Володимир Путін думає, що зумів всіх обдурити. Головний висновок такий: якщо хтось ще сумнівався, що росіяни дійсно отруїли Скрипаль на замовлення російської держави, то після цього шоу будь-які сумніви повинні розвіятися”, – наголосив журналіст.

Відео повного випуску відеоблогу Івана Яковини “Безумный мир” за 14 вересня 2018

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close