Україна і світ

Прикордонники впіймали російських окупантів на брехні: туристичного рекорду у Криму не було

Прикордонники впіймали російських окупантів на брехні: туристичного рекорду у Криму не було

Окупанти в Криму намагаються показати вигідну статистику туристичного сезону, говорячи про рекордні 6,1 мільйонів туристів, з яких близько 1 мільйона українців. Українські прикордонники розвінчали російський фейк.

Про це інформує прес-центр Держприкордонслужби України.

Аналіз результатів Держприкордонслужби свідчить про відсутність тенденції до збільшення відвідування анексованого в 2014 році півострова Крим,
– йдеться у повідомленні.

Зокрема, за 9 місяців 2018 року на адмінмежі з тимчасово окупованим півостровом прикордонники зафіксували перетин 2 мільйонів громадян.

“Кількість перетинів адмінмежі українцями на виїзд до анексованого Криму становила 996 тисяч разів і залишилася на рівні попереднього року, а от в напрямку материкової України ця кількість зафіксована на рівні 1,011 мільйонів разів і має тенденцію до збільшення на 3%”, – додають у відомстві.

Своєю чергою, так звана влада окупованого Російською Федерацією Криму заявила про рекордну кількість туристів, які відвідали півострів у 2018 році. Вони заявили про понад 6 мільйонів туристів станом на жовтень. Такий показник нібито є найбільшим за “весь пострадянський період”.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close