Україна і світ

Причетність ГРУ до отруєння Скрипалів: Росія висунула серйозні звинувачення журналістам

Причетність ГРУ до отруєння Скрипалів: Росія висунула серйозні звинувачення журналістам

У Міністерстві закордонних справ Росії звинуватили розслідувачів Bellingcat у зломі бази даних Федеральної міграційної служби.

Про це заявила офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова у Facebook.

Читайте також: Путін думає, що зумів всіх обдурити, – Яковина

Захарова також сказала, що група розслідувачів Bellingcat пов’язана зі спецслужбами.

“Після того, як Bellingcat опублікували інформацію про те, що згідно з “базою даних ФМС” Петров і Боширов були агентами ГРУ (розвідки РФ — ред.), у мене не залишилося сумнівів про їхню близькість до спецслужб. Тобто Bellingcat. Швидше всього, йдеться про спеціальну контору, яка під прикриттям розслідувань цілеспрямовано зливає дезу (дезінформацію – ред.)”, – зазначила вона.

Нагадаємо, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є праіцвниками російських спецслужб.
13 вересня підозрювані дали інтерв’ю на російському пропагандистському каналі RT. Після ефіру “Боширов” і “Петров” таємниче зникли, проте журналістка Маргарита Симонян переконує: Олександр Петров і Руслан Боширов обіцяли надати їй свої фото на фоні собору у Солсбері на підтвердження мети свого візиту.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close