Україна і світ

Пожежа в одеському таборі “Вікторія” : на згарищі знайшли ще один кип’ятильник

Пожежа в одеському таборі "Вікторія" : на згарищі знайшли ще один кип'ятильник

До розслідування трагедії в одеському таборі “Вікторія” на вимогу Олексія Мазур – батька загиблої Соні Мазур, залучили групу незалежних експертів. Нині, оглядаючи приміщення, вони знайшли на згарищі другий кип’ятильник.

Щоправда, електроприлад виявили не на місці тієї кімнати, з якої почалася пожежа, а з іншої.

Зазначимо, що обвуглений прилад є важливим речовим доказом, якого раніше не помітило офіційне слідство. Це – другий кип’ятильник, який вдалося виявити на згарищі.

Перший прилад вилучили одразу після трагедії на місці загоряння – у кімнаті художнього керівника колективу “Адель” Тетяни Єгорової. Вона відпочивала у таборі разом із дітьми. Офіційне слідство розглядало версію про те, що саме перший невимкнений кип’ятильник міг стати причиною пожежі.

Пожежа в одеському таборі "Вікторія" : на згарищі знайшли ще один кип'ятильник
Незалежні експерти знайшли другий кип’ятильник на згарищі

За численними показами очевидців трагедії, у ніч пожежі Тетяна Єгорова нібито кричала, що забула вимкнути кип’ятильник. Утім, сама керівниця ансамблю згодом цю інформацію публічно заперечила. Так чи інакше, слідство не змогло встановити, чи міг перший знайдений кип’ятильник справді стати причиною пожежі. 

Другий електроприлад, який нещодавно на згарищі виявили незалежні експерти, передали правоохоронним органам. Також там знайшли останки дітей. Нові знахідки 10 місяців пролежали під руїнами згорілого корпусу.

Пожежа в одеському таборі "Вікторія" : на згарищі знайшли ще один кип'ятильник
На місці трагедії в одеському таборі “Вікторія” працюють незалежні фахівці

Голова поліції Одеської області Дмитро Головін заявив, що без офіційного “паперу” робити висновки про важливість нових речових доказів у справі передчасно. На його думку, це стосується як останків дітей, так і другого кип’ятильника:

Виявлення цих фрагментів – звучить цинічно – жодним чином не впливає на хід розслідування, і на факти – причинно-наслідковий зв’язок,
– заявив головний обласний поліцейський.

На місці трагедії нині працюють фахівці незалежного інституту судових експертиз з України, а також – іноземці з Міжнародного інституту експертиз з Естонії.

Більше про резонансні деталі пожежі в одеському таборі “Вікторія” – дивіться тут.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close