Україна і світ

Порошенко зустрівся з Волкером: відомо, про що говорили політики

Порошенко зустрівся з Волкером: відомо, про що говорили політики

Президент України Петро Порошенко 13 вересня провів зустріч зі спеціальним представником Державного департаменту США Куртом Волкером. Під час уже другої за місяць зустрічі сторони обговорили ситуацію на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що під час зустрічі було наголошено на важливості продовження санкційної політики проти Росії до повної деокупації української території.

Петро Порошенко подякував за зміцнення обороноздатності української армії і наголосив на важливості продовження тісної співпраці у сфері безпеки та оборони. Співрозмовники також обговорили питання енергетичної безпеки, зокрема в контексті “Північного потоку-2”,
– повідомили у прес-служба президента.

Нагадаємо, Порошенко зустрічався з Волкером також 1 вересня: вони обговорили питання вирішення конфлікту на Донбасі та посилення обороноздатності ЗСУ.

Хто такий Курт Волкер? Американський дипломат, у 2017 році був призначений спеціальним представник Державного департаменту США з питань України. Він координує зусилля Держдепу з врегулювання російсько-українського конфлікту. Позиція Волкера є наступною: “Донбас – це територія, яка була захоплена і окупована, а у випадку Криму, Росія також анексувала цю територію. Це просто неприйнятно”.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close