Україна і світ

Помилування Сенцова: адвокат розповів, скільки доведеться чекати

Для помилування українського політв’язня Олега Сенцова відповідне подання повинна розглянути спеціальна комісія.

Помилування Сенцова: адвокат розповів, скільки доведеться чекати

Адвокат українського політв’язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе заявив, що спеціальна комісія розглядає і дає президенту Росії висновок з рекомендаціями щодо помилування громадян від 2 тижнів до 1 місяця, повідомляє Радіо.Свобода.

– Необхідний відповідно до законодавства набір дій включає в себе створення комісії, яка повинна отримати висновок з колонії про фізичний стан ув’язненого і його поведінку. Приблизно те ж саме, що відбувається при ухваленні рішення під час УДЗ. Потрібно отримати психологічний висновок, висновок від керівництва колонії, чи є якісь нарікання або заохочення за час відбування покарання. У результаті робиться висновок, чи становить він суспільну небезпеку і чи можна його помилувати. Виносяться рекомендації, які розглядає президент і ухвалює рішення, – йдеться у повідомленні.

До слова, політв’язень, український режисер Олег Сенцов переживає третій криз, він не має наміру відмовлятися від голодування та погодився на відеозйомку в колонії з боку громадської спостережної комісії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
09.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close