Україна і світ

Помер Микола Зінов’єв – автор пісень Алли Пугачової

Помер Микола Зінов'єв – автор пісень Алли Пугачової

Відомий радянський і російський поет Микола Зінов’єв помер у віці 73 років. Причина смерті – хвороба Паркінсона.

Про це повідомив композитор Ігор Ніколаєв в Instagram. 

“Помер поет, мій друг і співавтор Микола Зінов’єв. Це була красива і тонка людина. Хвороба мучила його останні роки”, – написав Ніколаєв.

View this post on Instagram

Умер Поэт, мой друг и соавтор Николай Зиновьев. Это был красивый и тонкий человек. Болезнь мучила его последние годы, но теперь он летит к своей маме, а вас я прошу – вспомните его песни!.. Полёт на дельтаплане… Красная Стрела… Светофор зелёный… Листья летнего сада… Одинокий бродяга любви Казанова… Вот мои песни на слова Коли: Паромщик Афганский ветер Ночное метро Русский ветер Мастер и Маргарита… Конечно, есть ещё песни, по каким-то причинам не записанные или не вышедшие. Я тебе обещаю, Коля, они выйдут! Ты услышишь. Все услышат. Царствия небесного 🙏 #игорьниколаев #николайзиновьев #паромщик

A post shared by Igor Nikolaev (@igor_nikolaev_music) on

За повідомленням “Газеты.RU”, поет тривалий час боровся з прогресуючою хворобою Паркінсона. Протягом останніх п’яти років він практично не ходив.

Загалом, у творчому доробку Зінов’єва було понад 200 пісень. Однією з найпопулярніших стала “Паромщик”, яку виконувала Алла Пугачова. Також він писав тексти для Ігоря Ніколаєва, Валерія Леонтьєва, Софії Ротару.

Відео: пісня Миколи Зінов’єва “Паромщик”, яку виконує Алла Пугачова 

 

Джерело Телеканал новини «24»
17.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close