Україна і світ

Покращує пам’ять і лікує депресію. Як музика впливає на здоров’я

Музика послаблює симптоми болю, нудоти, частоту серцебиття, тиск і навіть впливає на функції імунної та ендокринної систем. Крім того, вона здатна лікувати депресію, тривожність і стрес.

Покращує пам’ять і лікує депресію. Як музика впливає на здоров’я

Музика – це не просто приємний бонус у нашому житті. Вона здатна мати значний вплив на наше здоров’я, переконує в.о. глави МОЗ Уляна Супрун.

За її словами, музика є окремим напрямком терапії, яку застосовують додатково у різних видах реабілітації та лікування пацієнтів.

– Така терапія різними способами може покращити результати лікування і якість життя пацієнта.

Зокрема, впливає на послаблення симптомів болю, нудоти, частоту серцебиття, тиск і навіть на функції імунної та ендокринної систем, – розповідає Супрун.

Крім того, результати дослідження вказують, що музика дає хороший результат у лікуванні депресії, тривожності та стресу, допомагає викликати спогади та зменшити хвилювання у людей із деменцією.

Однак найбільший вплив музика має на наш мозок. У ньому немає окремого музичного центру, відповідального за сприйняття музики.

Тобто музика впливає на весь мозок, а разом із цим – на наші когнітивні функції.

– Здатність концентрувати увагу, розвивати креативність, покращувати пам’ять та в цілому навчатись ми можемо покращити завдяки музиці, – додає Супрун.

Джерело ФАКТИ. ICTV
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close