Україна і світ

Планшети та смартфони: як зберегти здоров’я у світі гаджетів

Планшети та смартфони: як зберегти здоров’я у світі гаджетів

В інтернеті  проводять час не тільки зірки. Кілька годин щодня він забирає і у звичайних українців. Тенденція не розлучатися із смартфоном і постійно зиркати на екран стає цілком реальною залежністю у всьому світі. Її називають Цифровий героїн.

Проблеми з зором офтальмологи пов’язують із надмірним користуванням гаджетами.

Виявляється, за 4 години безперервної роботи за блакитним екраном зір падає на чверть. Тож порада від лікарів робити перерви хоча б кожні 30 хвилин.

Перші симптоми перевантаження біль у спині. З часом він може стати регулярним і привести навіть до грижі, то ж якщо від тривалої роботи за комп’ютером ви відчуваєте такі симптоми бажано займатися спортом, а саме плаванням.

Згідно з результатів опитування соціологів кожна восьма пара в Україні знайомиться завдяки соціальним мережам, а в кожній десятій їх  використання стало причиною для сварок і навіть розлучень.

Є один секрет, яким користуються розробники інтернет реклами та шахраї. Вони починають діяти, коли у вас увага знижується до нуля.

То ж друг чи ворог ваш улюблений гаджет? Це легко перевірити. Якщо у вас є страх втрати телефону, низького заряду батареї, відчуваєте вібрацію дзвінка, якого немає  або відчуття, що ви пропускаєте важливі новини. Можливо, саме вам показана цифрова дієта.

До слова, 2 причини, чому треба забрати гаджети у підлітків.

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close